Apie autorių

   Esu Lina Kišonytė, daugumai mane pažįstančių žmonių žinoma kaip „ta, gražiai piešianti“. Pieštukus rankose laukiau nuo pat vaikystės. Dar pradinėse klasėse auklėtoja pastoviai kartodavo, jog turbūt gimiau po tuo nuogu berniuku prie Žilinsko galerijos. Kaip ten buvo iš tiesų, neaišku, bet fantazijų perkėlimas iš galvos ant popieriaus galiausiai ir tapo tuo, ką veikiu beveik kiekvieną dieną.

   Daug žmonių klausinėja, kur išmokau piešti, ar tam reikėjo baigti dailės mokyklą ar akademiją. Tiesą pasakius, nebaigiau nei vieno, nei kito, bet užtikrinu, jog geriausias įrankis išmokti amato – tai atkakli praktika.

   Mano tikroji praktika ir rimtos piešimo pamokos prasidėjo tik paskutiniais mokyklos metais, privačiai, pas akvarelininką Česlovą Banį. Po mokyklos, kadangi norėjau siekti kažko, susįjusios su menais ir informatika, įstojau į Vytauto Didžiojo universitetą, Medijų Meno specialybę. Būtent tuomet, trečiame kurse, ir kilo mintis kurti kortų žaidimą baltų mitologijos tema. Galiausiai projektas tapo bakalauriniu darbu, o po universiteto baigimo – pavirto į realų produktą, prieinamą kiekvienam.

   Dabar tenka užsiimti pačiais įvairiausiais iliustracijos darbais  – nuo video žaidimų grafikos, iki knygų iliustravimo.

   Daugiau mano darbų ir naujausius projektus galite rasti Facebook paskyroje: www.facebook.com/kisonyte

loginiai zaidimai